Jak mówić o sobie jako o projektancie mody

Jestem także wielce podekscytowany, by mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na mieszkaniu w Los Angeles i w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, że tak dobrze się bawi się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to naprawdę kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, iż jest wtedy wyjątkowo ważne dla każdego procesu twórczego, aby stworzyć własne pomysły, ponieważ daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co to jest tak kreatywne. Uwielbiam, iż pracuję z ludźmi, którzy są perspektywę kreatywną, która sprawia, że czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem niezmiernie optymistycznym facetem. Jestem miłośnikiem sztuki, która uważa, iż jest miejsce na całe kreatywne typy na tym świecie. Zatem jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, i jestem dziewczyną, która myśli o upoważnienie kobiet. Uwielbiam wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *